اردلان شجاع کاوه، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، از اولین تجربه کارگردانی تئاترش ابراز رضایت کرد و گفت: تئاتر یک کار جمعی و گروهی است و خوشا به حال هنرمندانی که کار گروهی تئاتر را درک کرده‌اند. در هر صورت تجربه‌ کارگردانی نمایش «بازی بی‌پایان» با همکاران و همراهانی که داشتم برایم لذت‌بخش بود.

به گزارش پایگاه خبری آدینه نو به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، اردلان شجاع کاوه، بازیگر باسابقه‌ تئاتر و سینما که اولین تجربه‌ کارگردانی تئاتر خود را در حوزه هنری بر روی صحنه دارد، گفت: مسئولیت کارگردانی نمایش «بازی بی‌پایان» به نوعی بر گردن من افتاد و از اول قرار نبود که به عنوان کارگردان این متن را دست بگیرم. این نمایشنامه از نوشته‌های همسرم، الیزا اورامی، است که در دورخوانی‌ها برای تدوین نهایی، مسئولیت کارگردانی آن نیز به عهده‌ من گذاشته شد.

وی معتقد است: بازیگری و کارگردانی در تئاتر، کارهای جدا و با فاصله از هم نیستند، بلکه اصل، لذتی است که هنرمند تئاتر باید از کار هنری خود کسب کند.

این بازیگر تئاتر در مورد مضمون «بازی بی‌پایان» توضیح داد: این نمایش در ژانر نمایش اجتماعی می‌گنجد که به نوعی پایانی باز دارد. «بازی بی‌پایان» راجع به اخلاق و منش پیچیده‌ آدم‌هاست که گاه باعث اختلافاتی بین‌شان می‌شود. البته نمایش به لحاظ داستانی دارای پایان‌بندی مشخصی است ولی این تماشاگران هستند که تعیین می‌کنند ادامه‌ این خلقیات چه سرانجامی خواهد داشت.

شجاع کاوه در پایان درباره بازخورد تماشاگران اثرش گفت: بازخورد تماشاگر را باید از نگاه منتقدان و اصحاب رسانه در جراید و رسانه‌ها جست‌وجو کرد. اجرای نمایش ما هنوز در روزهای ابتدایی است و از این رو از خبرنگاران و منتقدان دعوت می‌کنم به دیدن نمایش ما بیایند.

نمایش «بازی بی‌پایان» نوشته‌ الیزا اورامی و با کارگردانی اردلان شجاع کاوه تا پایان شهریورماه ساعت 19 در تماشاخانه‌ مهر حوزه هنری میزبان تماشاگران خواهد بود. همچنین در این نمایش خسرو شهراز، الیزا اورامی و دیانوش آصف وزیری به ایفای نقش می‌پردازند.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند با شماره تلفن 09033411993 تماس بگیرند یا به سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com مراجعه کنند.


کد خبر: 2247 / زمان انتشار: چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 11:47