همزمان با عید غدیر خم انجام می شود؛
برگزاری ویژه برنامه های جشن ولایت در منطقه 15

شهردار منطقه 15 از برگزاری ویژه برنامه های جشن ولایت همزمان با عید غدیرخم در مساجد و سراهای محله منطقه خبر داد.

به گزارش  پایگاه خبری آدینه نو به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، دکتر انجمنی با اعلام مطلب فوق افزود: در این راستا علاوه بر برگزاری مراسم جشن در مساجد شاخص و محوری نواحی هشتگانه منطقه؛ ایستگاه فرهنگی در سراهای محله و جشنواره پردیس فرهنگی، هنری، ورزشی و تفریحی در بوستان خلیج فارس در شب و روز ولادت برپا خواهد شد.

شهردار منطقه در ادامه تصریح کرد: همچنین به مناسبت این عید بزرگ مسئولان منطقه با حضور در منزل خانواده معظم شهدای سادات، با آنان دیدار می کنند.

دکتر انجمنی در ادامه تشریح کرد: مساجد نوروززاده و ائمه بقیع (ع) در ناحیه یک، ولیعصر (عج) در ناحیه دو، جامع صادقیه در ناحیه پنج، صدیقه کبری (س) در ناحیه شش ، جامع الزهرا(س) در ناحیه هفت ، نبی اکرم(ص) در ناحیه هشت ، امامزاده سید ملک خاتون ، بوستان کوهسار، مقبره شهدای کیانشهر و سرای محله مشیریه نیز با اجرای برنامه ها ی شاد میزبان شهروندان خواهند بود.

شهردار منطقه در ادامه افزود: جشنواره پردیس فرهنگی، هنری، ورزشی و تفریحی در بوستان خلیج فارس با 20 غرفه شامل کتاب و محصولات فرهنگی، گردشگری، بازی فکری، خلاقیت و نوآوری، دارت، تیر و کمان، رادیو نمایشگاه، تنیس روی میز، فوتبال دستی، شطرنج، بازی های بومی و محلی ، مارپله و غرفه های ویژه کودکان تا 17 شهریور برپا است.

به گفته وی شهروندان می توانند از ساعت 18 تا 20 از غرفه های جشنواره بازدید و سپس از برنامه های استیج که از ساعت 21 تا 23 برپاست؛ بهره مند شوند.

دکتر انجمنی در پایان یادآور شد: از دیگر برنامه های عید ولایت می توان به هویت بخشی سیمای بصری با نصب بنر و پلاکاردهای تبلیغاتی با موضوع ولایت و امامت، در نواحی هشتگانه اشاره کرد.


کد خبر: 2233 / زمان انتشار: پنجشنبه 16 شهریور 1396 ساعت 09:22