تشريح اقدامات بانک تجارت در زلزله سر پل ذهاب

تشريح اقدامات بانک تجارت در زلزله سر پل ذهاباقتصاد طلائي - اقتصاد طلائي دو ماه پس از زلزله استان کرمانشاه، سميع رييس هيات مديره بانک تجارت گزارشي از اهم اقدامات انجام شده از سوي اين بانک را براي کمک به هموطنان زلزله زده ارائه کرد .

به گزارش پايگاه خبري  آدینه نو، سميع با اشاره به لزوم آمادگي همه دستگاهها و ارگان‌ها جهت رويارويي با شرايط ويژه گفت: در راستاي ايفاي مسئوليتهاي اجتماعي و بلافاصله پس از وقوع زلزله در استان کرمانشاه دستور تشکيل هيأت امناي کمک به آسيب ديدگان حوادث غير مترقبه ، در جلسه هيأت عامل بانک تجارت مطرح و مصوب گرديد .

وي افزود: طبق تصميم هيات امنا منابع مالي جهت کمک به هموطنان زلزله زده در سرفصل‌هاي کلي دسته بندي گرديد و هماهنگي لازم جهت جمع آوري کمکهاي مورد نظر به انجام رسيد که از آن جمله مي‌توان به جمع آوري کمک‌هاي کارکنان بانک بصورت بازخريد مرخصي يا کسر از حقوق از طريق انجام فراخوان ، جمع آوري کمکهاي نقدي از شرکتهاي تابعه و اهداي کمکهاي بانک از محل صرفه جويي در هزينه‌هاي تبليغاتي اشاره کرد .

رييس هيات مديره بانک تجارت خاطر نشان کرد: در پي فراخوان انجام شده تعداد زيادي از کارکنان بانک در اين امر خير مشارکت کردندکه از محل حمايت‌هاي کارکنان، جمعاً مبلغ 18.454.000.000 ريال جمع آوري گرديد. شرکتهاي تابعه و وابسته به بانک نيز مجموعا با واريز مبلغ 1.200.000.000 ريال در اين مشارکت نمودند .

سميع در خصوص چگونگي مصرف مبالغ و اقلام جمع آوري شده عنوان کرد: تصميمات بانک تجارت در کمک به هموطنان آسيب ديده در استان کرمانشاه شامل احداث 50 واحد مسکوني براي 50 خانواده محروم و بي سرپرست با برآورد مالي 20 ميليارد ريال،تهيه20 کانکس آموزشي براي 20 روستا با برآورد مالي 4.200.000.000 ريال وساخت يک باب مدرسه در شهرستان سر پل ذهاب با برآورد مالي 20 ميليارد ريال بوده است .

وي در خاتمه يادآور شد: در جريان زلزله سر پل ذهاب شعبه بانک تجارت در اين شهرستان نيز دچار آسيب جدي گرديد که با تلاش و پيگيري صورت گرفته ، خدمت رساني شعبه به هموطنان در کوتاه‌ترين زمان ممکن از سر گرفته شد .

-->


کد خبر: 2542 / زمان انتشار: چهارشنبه 27 دی 1396 ساعت 05:39